با سلام دوستان  عزیز و محترم که از وبلاگ بی ارزش من بازدید میکنید.

متاسفانه همونطور که میدونید مدارس باز شدند و من هم باید تموم فکرمو روی درسهایم متمرکز کنم و متاسفانه من هم باید خیلی کند ذهن باشم که تموم وقتم رو صرف درس خوندن کنم دیگه!!! یعنی با عرض شرمندگی خیلی کم پیش میاد واستون مطلب بزارم.

من که از خودم کاملا ناراضی و متنفرم. احساس پوچی شدیدی میکنم. از زندگیم حسابی خسته شدم. خونوادم هم خیلی منو آزار میدند البته منظورم این نیست که منو کتک بزنند به این خاطر خونوادم رو دوست ندارم که همیشه به من دستور میدند که بخور و بخواب و درس چیه دانشمند خسته نمیشی اینقد درس میخونی؟!! حرفهای اضافی و بی معنی و غیرمنطقی هم زیاد میزنند البته شاید واسه خودشون اینطور نباشه اما نمیفهمم چر این چرند و پرندیات و عقاید غیرمنطقیشون رو همش دوست دارند به من بگن!! اما بازهم فقط خونوادم نیستند اکثر اطرافیانم اینطوریند!

از مدرسه ناراضیم! از خونه ناراضیم! از دوستام و... و البته از خودم که خیلی بی خاصیتم! همیشه آرزوی مرگ میکنم! نمیتونم خودم رو ببخشم که چرا اینقد دوست داری درظاهر خودتو راضی و خوشحال نشون بدی اما از درون بسوزی! چطور میتونی تو این دنیات زندگی کنی! چطور میتونی دووم بیاری و هیچی نگی! ببخشید که اینا رو به شما گفتم آخه کسی نیست که بتونم باهاش دردودل کنم و منو درک کنه!

لازم دونستم یکی از خاطرات پروفسور حسابی رو واستون ذکر کنم چراکه واقعا تعقل بر انگیزه بیایید کمی روش فکر کنیم

(( روزی در آخر ساعت درس یک دانشجوی دوره دکترای نروژی سوالی مطرح کرد که <استاد شما که از جهان سوم می آیید جهان سوم کجاست؟؟>

فقط چند دقیقه به آخر کلاس مانده بود. من در جواب مطلبی را فی البداهه گفتم که روز به روز بیشتر به آن اعتقاد پیدا میکنم. به آن دانشجو گفتم <جهان سوم جایی است که هرکس بخواهد مملکتش را آباد کند خانه اش خراب میشود و هرکس بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد> ))

/ 11 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
maral

با سلام و عرض خسته نباشید به شما عزیزان و تشکر ازشما. امیدوارم که درکارتان موفق باشید

مقداد

با سلام و خسته نباشید با مطلب: آیا اسلام ایرانیان مرهون عمر ابن خطّاب است؟! در خدمتم. این بخش به طور خلاصه به چند موضوع می پردازد: 1. حق جویی و حق گرایی ایرانیان از منظر کتاب و سنّت 2. اخبار پیامبر(صلی الله علیه و اله) از ضعف ایمان اعراب و قوّت ایمان عجم ها 3. چشم اندازی به فتوحات عمر و سپاهیان او 4. ردّ ادّعای مدیون بودن اسلام ایرانیان به عمر ابن خطّاب 5. قضاوت خردمندان با انصاف با تشکّر وبلاگ حق شناس متاسفانه وضعیت ایران دقیقا همونجوریه که میگید[گریه]

علیرضا صمدی

سلام من تو رو لینک میکنم خوشحال میشم منو با اسم من آذری ام من آریایی ام لینک کنی..در ضمن از وبلاگت خوشم اومد .موافق شی

کوروش

درود بر شما. خاهش میکنم اون واژه(بی ارزش رو از بالای یکمین پستت پاک کن.زیرا 1- این نشانه فروتنی شما نیست. 2- کار شما بسیار با ارزش و زیبا است. 3- دراغاز دید از تارنمای شما حس بدی به خواننده دست میدهد که شاید مانند خود من تصمییم بگیرد تارنمای به این زیبایی را ببندد. پس دوست من خاهش میکنم اون واژه رو پاک کن. از تلاشت برای میهن گرانبها یماه و پدرمان کوروش از تو بسیار سپاسگزارم.

دیده بان

توکه از خودت ناراضی هستی؟ توکه از خانواده ات ناراضی هستی؟ تو که آدم بی خاصیتی هستی به بعقیه چه ربطی داره؟!!!!.... مشخصه که شما یه دخترایرانی نیستی؟چون دخترای ایرانی این ویژگیهارو ندارند. شما یه دختر غربزده ایی وبس!!!.... البته من که میدونم چه جونوری هستی و اینارو برای چی می نویسی ولی یادت باشه جوونای ایرانی خیلی زرنگ تر از شما هستند که گول اینجور اراجیفای شمارو بخورند انشائالله اگرقابل هدایتی خداوند هدایتت بکنه وگرنه که ...

هادی

سلام نیلوفر جان وب زیبایی داری خوشحال میشم به وب منم سر بزنی

دختر آریایی

درود.آپم.زود بیا[لبخند] راستی جمله آخری خیلی جالب بود.

دختر آریایی

هروقت از كسي ناراحت شدي... يــــــــه لحظه... فقط يـــــه لحظه ... به نبودنـــــ ــش فكـــــــ ـــــــــر كن...

دختر آریایی

گاهی لگدی از پشت میتواند برداشتن قدمی به جلو باشد... درود...آپم...ممنون میشم بیای...

دختر آریایی

درووووووووود...سال نو و چهارشنبه سوری مبارررررک...